Zagraniczne wakacje – wymieniamy walutę

Coraz częściej z uwagi na korzystne ceny zagranicznych wakacji, decydujemy się na spędzenie urlopu poza granicami naszego kraju. W tym celu jednak potrzebujemy zagranicznej waluty, aby bez najmniejszych problemów korzystać z usług i produktów w miejscu, do którego się wybierzemy. Czeka nas więc znalezienie kantoru walut, w którym wymiana waluty będzie nam się najbardziej opłacała. Sprawdźmy, co dokładnie można wybrać.

Kantor online – korzystne rozwiązanie

Przed wyjazdem za granicę, warto dokładnie przyjrzeć się ofertom kantorów online, które zapewniają swoim klientom konkurencyjne kursy w porównaniu do stacjonarnych kantorów walut. Mamy tu do czynienia z bardzo niskim spreadem, a więc nasze korzyści mogą sięgać nawet do 6%. Co więcej, to w pełni bezpieczny sposób na wymianę waluty, a dodatkowo możliwość posiadania karty walutowej będącej wygodnym środkiem płatniczym za granicą.

E-kantor – od czego zacząć?

Aby skorzystać z usług e-kantorów, potrzebujemy w pierwszej kolejności zarejestrować się w danym serwisie, który wyda nam się najbardziej korzystny. Wraz z rejestracją musimy założyć konto walutowe, na które będziemy przelewać środki ze swojego rachunku. To właśnie na koncie walutowym dokonana zostanie korzystne przewalutowanie, z którym niestety nie mamy do czynienia w tradycyjnych kantorach czy też bankach. Z konta walutowego możemy dokonywać płatności internetowych w zagranicznych sklepach online, a przy pomocy karty walutowej zakupów za granicą.

https://www.dobrykantor.pl/

Ten artykuł ma 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *